Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7910

Karl Mediz *

Karl Mediz * - Letní aukce

(Wien 1868-1945 Dresden) Ein ideales Paar, 2 Portraits, beide signiert, datiert Karl Mediz 1930 bzw. 1931 Dresden, Öl auf Leinwand, je 53,5 x 50,5 cm, gerahmt,(2) (K)

Provenienz: Privatbesitz, Deutschland

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

08.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Karl Mediz *

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 08.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.08. - 08.08.2012