Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

Ernst Hardt

Ernst Hardt - Sommerauktion

(Köln 1869-1917 Godesberg) Blick auf eine Stadt bei Mondschein, signiert, bezeichnet Ernst Hardt Ddf, Öl auf Leinwand, 65,5 x 78,5 cm, gerahmt,(W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

08.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ernst Hardt

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 08.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.08. - 08.08.2012