Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Sommerauktion

Ansicht von Hallstadt, Öl auf Leinwand, 45 x 58 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt, (Wi)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

08.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 08.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.08. - 08.08.2012