Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904 #

Richard Fuchs

Richard Fuchs - Letní aukce

(geb. 1852 Berlin) Orientalischer Hof, signiert Rich. Fuchs, Aquarell auf Karton, 35 x 25 cm, o. R., stark beschädigt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

08.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Richard Fuchs

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 08.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.08. - 08.08.2012