Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Albert Decker

Albert Decker - Sommerauktion

(Colmar 1817-1871 Wien) Bildnis eines jungen Herrn in Uniform, verso betitelt "Prof. Leiningen", signiert und datiert Albert Decker 1839, Aquarell auf Papier, 25,5 x 20 cm, gerahmt, gebräunt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

08.08.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 250,-
Vyvolávací cena:

Albert Decker

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 08.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.08. - 08.08.2012