Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Alexander Josef Kostka *

Alexander Josef Kostka * - Sommerauktion

(Wien 1879-1961) Hinter der Karlskirche, signiert A. Kostka, Aquarell auf Papier, 26 x 19 cm, Passep., gerahmt, gebräunt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

08.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 250,-

Alexander Josef Kostka *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 08.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.08. - 08.08.2012