Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Oskar Robert Dogarth *

Oskar Robert Dogarth * - Sommerauktion

(Wien 1898-1961) Blumenstück mit Vogelnest, signiert O. R. Dogarth, Öl auf Holz, 51 x 41 cm, ohne Rahmen, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

08.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Oskar Robert Dogarth *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 08.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.08. - 08.08.2012