Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7112

Ungewöhnlicher Zentraltisch,

Ungewöhnlicher Zentraltisch, - Letní aukce

18./19. Jh., Eisenguss in verhalten geschweifter Form mit rocaillenförmiger Zarge und Maskarons an den Beinansätzen, profilierte Marmorplatte (18. Jh.), 79,5 x 90,5 x 61 cm, Altersspuren. (DOC)

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

01.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

Ungewöhnlicher Zentraltisch,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 01.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.07. - 01.08.2012