Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7112 #

Mädchenmaske AGBOGHO MMUO,

Mädchenmaske AGBOGHO MMUO, - Letní aukce

Stamm: Ibo, Nigeria, Holz, weißes Gesicht mit typischen Stammesattributen, hohe Frisur mit drei Kämmen, Kaolin abblätternd, teils dunkle Patina, Originalreparaturen, 2. H. 20. Jh., H: 52 cm

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

01.08.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 104,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Mädchenmaske AGBOGHO MMUO,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 01.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.07. - 01.08.2012