Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Paul Kaspar *

Paul Kaspar * - Letní aukce

(Wien 1891-1953) "Malthatal, Kärnten, Kaprunerthal, Salzburg", zwei Blatt, verso eigenhändige Beschriftung des Künstlers, Aquarell auf Papier, je 19 x 20 cm, gerahmt, (2),(Hu)

Rückseitig Etikett Künstlerhaus Wien 1944, Nr. 984.

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

01.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Paul Kaspar *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 01.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.07. - 01.08.2012