Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Eva Christina Fuchs *

Eva Christina Fuchs * - Sommerauktion

(Frau v. Ernst Fuchs) "Monika Flora", betitelt, signiert, datiert Eva Fuchs Juli 1981, Öl auf Leinwand, 83 x 175 cm, gerahmt, (K)

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

01.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Eva Christina Fuchs *

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 01.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.07. - 01.08.2012