Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Franz Rumpler

Franz Rumpler - Letní aukce

(Tachau 1848-1922 Klosterneuburg) Hirtenkinder, signiert F. Rumpler, rückseitig eigenhändig von Marie Rumpler bestätigt und betitelt, entstanden in den achtziger Jahren, Öl auf Holz, 16 x 22 cm, gerahmt(Rahmen besch), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

01.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Franz Rumpler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 01.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.07. - 01.08.2012