Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

um 1900

um 1900 - Sommerauktion

Bildnis einer Frau mit Hut, Aquarell auf Papier, 9 x 7,5 cm, oval, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

01.08.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 50,-
Vyvolávací cena:
EUR 40,-

um 1900

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 01.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.07. - 01.08.2012