Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7016

Österreichischer Säbel,

Österreichischer Säbel, - Um?ní a starožitnosti

Klinge bezeichnet A. Werth Solingen, Länge 77 cm. Holzgrigff mit sog. Fischhautüberzug, Metallscheide, 1 Quaste, starke alters und Gebrauchsspuren, angerostet

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

08.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Österreichischer Säbel,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 08.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.07. - 08.08.2012