Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7015

Speiseserviceteile,

Speiseserviceteile, - Um?ní a starožitnosti

Porzellan Augarten Dekor 5845 Rosenmuster, best. aus: 6 Suppen, 6 Speise, 6 Dessertteller, 2 Schüsseln, 2 Anbietetasse, 1 Sauciere, 2 Terrinen mit Deckel, bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

08.08.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Speiseserviceteile,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 08.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.07. - 08.08.2012