Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7015

2 Sockelbecher,

2 Sockelbecher, - Um?ní a starožitnosti

Glas teilweise rot lasiert und mattiert Blattrankendekor mit Vögel, Alters und Gebrauchsspuren Ende 19. Jh.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

08.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 45,-

2 Sockelbecher,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 08.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 28.07. - 08.08.2012