Čís. položky 7007

Pablo Picasso *

(Malaga 1881-1973 Mougins) Zyklus Suite Vollard LXXVIII Lithographie, drucksigniert Blattgrösse 42 x 22 cm. Nr. 1127/1200, gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

08.08.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 95,-
Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Pablo Picasso *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 08.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 28.07. - 08.08.2012

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.