Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Ken DANBY

Ken DANBY - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Kanada 1940 - 2007) "After Snowfall" unten rechts signiert und datiert, Danby (19)82, Rückseite Etikett, Farblithografie, ca. 33 x 45 cm, Passepartout, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

26.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ken DANBY

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 26.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.07. - 26.07.2012