Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

C. SEYLER*

C. SEYLER* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(2. Drittel 20. Jhdt.) "Küstenlandschaft mit Boot" rechts unten signiert und datiert: C. Seyler 56, Öl auf Pappe, ca. 29,5 x 40 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

19.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

C. SEYLER*

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 19.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.07. - 19.07.2012