Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Türschloss, 18. Jhdt.

Türschloss, 18. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

Eisen, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

19.07.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 70,-
Vyvolávací cena:
EUR 65,-

Türschloss, 18. Jhdt.

Eisen, beschädigt

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 19.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.07. - 19.07.2012