Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

15 verschiedene chinesische Figuren

15 verschiedene chinesische Figuren - Um?ní, starožitnosti, šperky

u. a. Buddha, 20. Jhdt., Kereamik, Holz geschnitzt, Bein, Kunstmasse, Höhen 3 bis 7 cm, beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

19.07.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 19.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.07. - 19.07.2012