Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Altschliff-Brillantdamenring

Altschliff-Brillantdamenring - Um?ní, starožitnosti, šperky

Weißgold 585, 5 Altschliffbrillanten, zusammen ca. 1 ct,4,9 g, RW 53,5 øG4

Expert: Heinrich Thurnhofer

18.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Altschliff-Brillantdamenring

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 18.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 09.07. - 18.07.2012