Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Altschliffdiamantdamenring

Altschliffdiamantdamenring - Um?ní, starožitnosti, šperky

Weißgold 750, Diamanten zus. ca. 0,90 ct, in Weißgoldfassung, Arbeit 1. Drittel 20. Jhdt.,4,4 g, RW53øx

Expert: Marianne Maier Marianne Maier
43662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

18.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Altschliffdiamantdamenring

43662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 18.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 09.07. - 18.07.2012