Čís. položky 9999

Cloisonné-Teller

Cloisonné-Teller - Um?ní, starožitnosti, šperky

Japan, 19. Jh., floral emailliert, DM 27,5 cm, Vase Satsuma-Keramik Ende 19. Jh., floraler Dekor, Höhe ca. 20,5 cm, beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Cloisonné-Teller

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 18.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 09.07. - 18.07.2012