Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Othmar Wagner *

Othmar Wagner * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Linz 1924 geb., tätig in Lichtenberg/Linz) "Schüssel mit Früchten", rechts unten signiert O. Wagner, Öl auf Platte, ca. 47 x 58 cm, Passepartout, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Othmar Wagner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 18.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 09.07. - 18.07.2012