Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler des 20 Jh.

Maler des 20 Jh. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Gebäudeansicht", rechts unten signiert Rucizka, Öl/Kreide auf Karton, ca. 38 x 34 cm, Passepartout, Glas, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Maler des 20 Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 18.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 09.07. - 18.07.2012