Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Jugendstil-Deckeldose

Jugendstil-Deckeldose - Um?ní, starožitnosti, šperky

Palme & König, Anfang 20. Jh., aus grün irisierendem Glas, mit grau-lila Fadenaufschmelzungen, Metalldeckel mit Blattverzierungen, Höhe ca. 9 cm, Rand etwas bestoßen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Jugendstil-Deckeldose

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 18.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 09.07. - 18.07.2012