Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999 #

Ernst August Mandelsloh

Ernst August Mandelsloh - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wels 1886-1962 NeumarktSt. Veit, Oberbayern) Betitelt "Passo della Futa", unten signiert und datiert E. A. Mandelsloh 16.3.1939, Mischtechnik auf Karton, ca. 53 x 38 cm, Glas, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ernst August Mandelsloh

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 18.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 09.07. - 18.07.2012