Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Peter NIEMANN *

Peter NIEMANN * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Kopist, 1957 geb.) "Früchtestillleben mit Muscheln" unten rechts signiert: Niemann P., Öl auf Leinwand, ca. 50 x 60 cm, vergoldeter Rahmen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

12.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Peter NIEMANN *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 12.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.07. - 12.07.2012