Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Hermann OBER *

Hermann OBER * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Freilassing 1920 - 1997) "Gebirge" unten rechts signiert und datiert: 1981, Farbholzschnitt, Nr. 2/40, ca. 24 x 28 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

12.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hermann OBER *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 12.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.07. - 12.07.2012