Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7107

Paar kleine Kaminvasen,

Frankreich 19./20. Jh., modifizierte Louis XVIStilform, Metall mit PuttiDekor, Höhe ca. 34 cm, Altersspuren. (DOC)

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

25.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Paar kleine Kaminvasen,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 25.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.07. - 25.07.2012