Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7101 +

Art Deco Schreibtisch

Art Deco Schreibtisch - Letní aukce

um 1930/40, verschiedene Hartund Weichhölzer, mahagonifurniert, mattiert, vier Laden, freistehend ausgeführt, 75 x 120 x 70 cm, Alters- und Gebrauchsspuren. (MIN)

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

25.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Art Deco Schreibtisch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 25.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.07. - 25.07.2012