Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7405

Rokoko Tafelbesteckteile,

Rokoko Tafelbesteckteile, - Letní aukce

3 Teile, Porzellangriffe, Metall, vergoldet, farbig gemalte Streublumen, Länge Löffel 20 cm, 2. Hälfte 18. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

25.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Rokoko Tafelbesteckteile,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 25.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.07. - 25.07.2012