Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7027

Mops,

Mops, - Letní aukce

Fischer & Mieg, Pirken hammer, 2. Hälfte 19. Jh., Porzellan, farbig und gold staffiert, Höhe 14 cm, Schwanz restaur., best.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

25.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Mops,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 25.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.07. - 25.07.2012