Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

(Georg Seitz)

(Georg Seitz) - Sommerauktion

(1810-1870)Umkreis/circle Früchtestillleben mit Weinglas , undeutlich signiert, Öl auf Leinwand, 42 x 53 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

25.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

(Georg Seitz)

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 25.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.07. - 25.07.2012