Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Max Neubauer *

Max Neubauer * - Sommerauktion

(tätig in Wien um 1890-1920) Die Karlskirche in Wien, monogrammiet M. N., Aquarell auf Papier, 12 x 8 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Max Neubauer *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 25.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.07. - 25.07.2012