Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Hans Zatzka

Hans Zatzka - Letní aukce

(Wien 1859-1945) Stillleben mit Rosen und Madonnenbild, signiert H. Zatzka, rückseitig eigenhändige Bestätigung "Original H. Zatzka", Öl auf Leinwand, 55 x 45 cm, gerahmt, leicht beschädigt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Hans Zatzka

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 25.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.07. - 25.07.2012