Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Heinrich Eduard Heyn, 19. Jahrhundert

Heinrich Eduard Heyn, 19. Jahrhundert - Sommerauktion

Am Vierwaldstättersee, signiert, undeutlich bezeichnet H. E. Heyn, Öl auf Leinwand, ca. 67 x 95 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 25.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.07. - 25.07.2012