Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Edouard Charlemont

Edouard Charlemont - Letní aukce

(Wien 1848-1906) Porträt eines Herrn, signiert und undeutlich datiert E. Charlemont (1)879?, Öl auf Leinwand, ovaler Ausschnitt, Bildgröße ca. 51 x 64 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

25.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Edouard Charlemont

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 25.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.07. - 25.07.2012