Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7016

Biedermeier Stickerei,

Biedermeier Stickerei, - Letní aukce

feinste plastisch gestickte Blumenranken auf Seide, mit Glasperlen, alt gerahmt, 28 x 23 cm, 19. Jh., (Ki)

Expert: Annette Kinsky Annette Kinsky
+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

18.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Biedermeier Stickerei,

+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 18.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.07. - 18.07.2012