Čís. položky 7908

Karl Ludwig Prinz

Karl Ludwig Prinz - Letní aukce

(Wien 1875-1944) Ruine Taufers in Südtirol, verso betitelt, signiert Karl Ludwig Prinz, Mischtechnik auf Karton, 21 x 28 cm, gerahmt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

18.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Karl Ludwig Prinz

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 18.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.07. - 18.07.2012