Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Heinrich Heinlein

Heinrich Heinlein - Letní aukce

(Nassau 1803-1885 München) Wilbach, rückseitig am Keilrahmen alt betitelt und bezeichnet "H. Heinlein fete 1874, Motiv bei Hohenschwangau", Öl auf Leinwand, 63,5 x 90 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Heinrich Heinlein

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 18.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.07. - 18.07.2012