Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Künstler 20. Jahrhundert

Künstler 20. Jahrhundert - Letní aukce

Rotwild auf der Waldlichtung, Öl auf Leinwand, 70 x 100 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Künstler 20. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 18.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.07. - 18.07.2012