Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Godfried Schalcken

Godfried Schalcken - Letní aukce

(Made 1643-1706 Den Haag) Nachfolger Ein bei Kerzenlicht lesender alter Mann, Öl auf Kupfer, 19,5 x 15,5 cm, gerahmt,(GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

18.07.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 475,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Godfried Schalcken

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 18.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.07. - 18.07.2012