Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Schwedischer Meister des 18. Jahrhunderts

Schwedischer Meister des 18. Jahrhunderts - Sommerauktion

Bildnis der Ulrika Christina Hellingk, rückseitig der Name der Dargestellten, Öl auf Leinwand, 83 x 63 cm, gerahmt, (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

18.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 18.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.07. - 18.07.2012