Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Künstler 19. Jhdt.

Künstler 19. Jhdt. - Letní aukce

Bildnis des Malers Johann Matthias Ranftl (?), laut rückseitiger Bezeichnung, Öl auf Leinwand, 61 x 47,5 cm, o. R.,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 18.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.07. - 18.07.2012