Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905 #

G. Gianni

G. Gianni - Letní aukce

(Italien, 19. Jhdt.) Bei Amalfi, signiert G Gianni, Aquarell auf Papier, 31 x 47 cm, Passep., gerahmt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

18.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

G. Gianni

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 18.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.07. - 18.07.2012