Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Leopold Fischer

Leopold Fischer - Letní aukce

(Wien 1814-1860) Bildnis eines Knaben mit Babyrassel, signiert u. datiert L. Fischer (1)847, Aquarell auf Papier, 28 x 20 cm, gerahmt, stark gebräunt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

18.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Leopold Fischer

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 18.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.07. - 18.07.2012