Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Alfred Steinacker

Alfred Steinacker - Sommerauktion

(Ödenburg 1838-1914 Wien) Das große Hindernis, signiert mit dem Pseudonym R. Stone, Öl auf Holz, 18,5 x 31,5 cm, gerahmt(Rahmen besch).,(Rei)

Gegenstück zu 138-44982/1

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Alfred Steinacker

Gegenstück zu 138-44982/1

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 18.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.07. - 18.07.2012