Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Joaquin Agrasot y Juan

Joaquin Agrasot y Juan - Sommerauktion

(1836-1919) Bildnis einer spanischen Dame, signiert J. Agrasot, Öl auf Holz, 23,5 x 17,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.07.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Joaquin Agrasot y Juan

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 18.07.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.07. - 18.07.2012